راهنمای تهیه و ارسال فایل ویدئویی ارائه مقالات

 از کلیه شرکت کنندگان محترم در اولین کنفرانس ملی حمل و نقل و لجستیک که مقالات آنها پذیرش شده است، درخواست می شود ویدئوی ارائه مقاله خود را بر اساس دستورالعملی که در ادامه شرح داده خواهد شد، تهیه نموده و ارسال نمایید.

* لازم به ذکر است که حضور حداقل یکی از نویسندگان مقاله در روز برگزاری کنفرانس به صورت مجازی الزامی است.
ابتدا فایل پاورپوینت ارائه مقاله (شامل اهم مطالب، نه کل متن مقاله) را طبق فرمت قرار داده شده در ایـن لـیـنـک تهیه نموده، سپس از روی فایل پاورپوینت با صدای خود اقدام به ضبط صفحه نمایش کنید تا فایل پاورپوینت به همراه توضیحات شما رکورد گردد.

دقت داشته باشید که:
- ویدئو شما باید به مدت زمان حداکثر 10 دقیقه و حجم حداکثر 60 مگابایت و حتما با فرمت MP4 ضبط شود. بنابراین برای ضبط ویدئو به صورت MP4 با استفاده از نرم افزار Bandicam ، کافی است در صفحه اصلی نرم افزار از منوی سمت چپ گزینه Video را انتخاب کنید سپس از قسمت Format گزینه Settings را انتخاب کرده و File Type را از حالت AVI به MP4 تغییر دهید.
- برای فعال کردن میکروفن کافيست در صفحه اصلی نرم افزار Bandicam، از منو ابزاری که در قسمت بالا قرار گرفته است، علامت میکروفون را انتخاب کرده سپس در قسمت Sound, تنظیمات میکروفون را از حالت Disable به Default Input Device تغییر دهید.
- سخنرانی در محیطی آرام و فاقد هر گونه صدای زمینه و با صدای رسا و واضح انجام شود.
- فایل ارائه به صورت تمام صفحه ضبط شود و صفحه‌ای غیر از فایل ارائه مانند دسکتاپ، صفحه وب، انواع پیغامهای حبابی و ... ضبط نگردد.
- پس از تهیه ویدئو، در صورتی که حجم آن بالاتر از 60 مگابایت بود، می‌توانید با استفاده از نرم افزارهای کاهش حجم، اندازه ویدئو را به حداکثر 60 مگابایت کاهش دهید.


تاريخ انتشار : 1400/05/21 | دسته بندی : 1 | بازدید : 435